Кеше иммуно-дефициты вирусы (ВИЧ) инфекциясен профилактикалау буенча “кайнар элемтә” эшчәнлеге турында

2017 елның 18 мае, пәнҗешәмбе

Социаль-мәдәни инициативалар фонды кулланучылар хокукларын яклау хэм кеше иминлеген саклау  олкэсендэ күзәтчелек  итү федераль хезмэте ярдәме белән елына ике тапкыр Халыкара СПИДтан вафат булучыларны искә алу һәм Бөтендөнья СПИД белән көрәш көне буларак Бөтенроссия күләм “Тукта ВИЧ/СПИД” дигән акция уздыра.

2017 нче елның 15 нче маеннан  21 нче майга кадәр кулланучылар хокукларын яклау хэм кеше иминлеген саклау  олкэсендэ күзәтчелек  итү федераль хезмэтенең Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча идарәсенең Яр Чаллы шәһәрендәге, Актаныш районындагы булеге ВИЧ-инфекцияне профилактикалау буенча 3-09-62, (88552) 32-05-88, 32-05-19 телефоннарында “кайнар элемтә” оештыра.

Кулланучылар хокукларын яклау хэм кеше иминлеген саклау  олкэсендэ күзәтчелек  итү федераль хезмэтенең Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча идарәсенең Яр Чаллы шәһәрендәге, Актаныш районындагы булеге.