Туры элемтәдә

Район башлыгына соравыгыз бармы?

Идарә органнары вәкилләренә үтенеч белән мөрәҗәгать итәргә телисезме? Рәхим итегез, сезгә электрон почта аша түбәндә күрсәтелгән адресатлар белән турыдан-туры аралашу мөмкинлеге тудырыла. Урынсыз сораулар белән борчымавыгызны үтенәбез.

Камаев Фаил Мисбах улы  Fail.Kamaev@tatar.ru

Ильясов Рустем Алмазович Rustam.Ilyasov@tatar.ru

Гарипов Руслан Илүс улы  Ruslan.Garipov@tatar.ru

Әнварова Дилбәр Миркасыйм кызы Dilbar.Anvarova@tatar.ru  

Шарапов Ильшат Шайхелгали улы  Ilshat.Sharapov@tatar.ru 

Хаев Айдар Рәфгать улы Aydar.Haev@tatar.ru 

 

 

Соңгы яңарту: 22 март 2017, 9:52
Copyright © 2003-2018
Хата таптыгызмы? Сүзне яки җөмләне билгеләгез һәм CTRL+ENTER басыгыз
Яндекс цитирования