20 нче апрель көнне Чуракай төп гомуми белем бирү мәктәбендә “Тарих һәм җәмгыять белеме дәресләрендә һәм дәрестән тыш чараларда метапредмет нәтиҗәләргә ирешү юллары” дигән темада районыбыз тарих һәм җәмгыять белеме укытучыларының район семинары булып узды.

2018 елның 25 апреле, чәршәмбе

Семинарда “Кеше һәм кешелеклелек” темасына ачык дәрес һәм проект эшләре күрсәтелде. Район мәгариф бүлеге методисты Кадыйрова Ләйсән Рәшитовна үткәрелгән чараларга нәтиҗә ясады һәм алда булачак мероприятиеләр белән таныштырды. Семинарга уңай бәя бирелде.