Актанышның ике оешмасына “ТАССРның 100 еллыгы” мәгълүмат билгесеннән файдалану турында сертификат тапшырылды

2020 елның 10 марты, сишәмбе

Татарстан Автономияле Совет Социалистик Республикасы төзелүнең 100 еллыгын бәйрәм итүгә әзерлек һәм аны уздыру буенча оештыру комитетының,  Татарстан Республикасы Президенты Р.Н.Миңнехановның 29.08.2019 елдагы 01-7796 номерлы карарын  үтәү йөзеннән,  узләрендә җитештерелә торган товарларда, “ТАССРның 100 еллыгы” мәгълүмат билгесен кулланучы оешма җитәкчеләренә, җитештерелә торган товарларда тамгадан файдалану турында Сертификат тапшырылды. Алар - “Актаныш икмәк комбинаты” кулланучылар җәмгыяте,   җитәкчесе - Гиздатуллина Айгөл Фәрит кызы; Крестьян фермер хуҗалыгы башлыгы  Фәрдиева Хаҗәр Гали кызы.